15. Nie zaznaczyłem, że chcę FV - dostałem paragon!

Na wszystkie towary zakupione w naszej firmie wystawiamy dowody zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT należy zaznaczyć pole:

Chcę otrzymać fakturę VAT

i w danych płatnika podać dane do faktury podczas składania zamówienia. W przeciwnym wypadku otrzymają Państwo paragon. Dowód zakupu przesyłamy razem z zamówionym towarem.

Jeżeli jednak Państwo tego nie zrobili i otrzymali paragon, prosimy odesłać jak najszybciej po otrzymaniu towaru:
- paragon
- dane do FV
- dane zwrotne

na adres:
FERRO-MET Jesionowscy Sp.Jawna
ul. Kilińskiego 90
90-012 Łódź

W takim wypadku koszty odesłania FV pokrywa Kupujący:
Ceny dotyczą wyłącznie wysyłki FV - gabaryt A
list zwykły ekonomiczny - 6,50 zł - przesyłka bez potwierdzenia nadania - brak możliwości śledzenia i reklamowania przesyłki
list zwykły priorytet - 7zł - przesyłka bez potwierdzenia nadania - brak możliwości śledzenia i reklamowania przesyłki
list polecony ekonomiczny - 8,00 zł
list polecony priorytet  - 9,50 zł


Ważna informacja!
Szanowni Państwo, jeśli otrzymali Państwo od nas dowód zakupu w postaci PARAGONU, bez niego nie możemy nic zrobić i nie możemy wystawić Państwu drugiego dowodu zakupu. Prosimy nie działać na swoją niekorzyść i paragon do nas odesłać niezwłocznie.

Okienko do zaznaczenia opcji Chcę otrzymać fakturę VAT jest naprawdę dobrze widoczne przy składaniu zamówienia. Jeżeli Państwo tego nie zrobili (nawet jeśli podali pełne dane swojej firmy), otrzymują Państwo paragon, ZGODNIE Z TYM, JAK ZŁOŻYLI PAŃSTWO I POTWIERDZILI SWOJE ZAMÓWIENIE. Jeżeli Państwo nie odeślą paragonu, będziemy mieć związane ręce i nie będziemy mogli Państwu pomóc.
POWRÓT