Paczka Pocztowa POSTE RESTANTE

POWRÓT

Jeżeli jesteś cały dzień w pracy, lub po prostu nie chcesz by ktoś znowu dogadywał, że coś kupiłeś, 
możesz skorzystać bez dodatkowej opłaty z usługi pocztowej POSTE RESTANTE.
Paczka w tym wypadku jest wysyłana do wybranego przez Kupującego urzędu pocztowego.
Oznacza to, że listonosz nie przychodzi do domu i nie pozostawia awizo ani w żaden inny sposób nie informuje, że przyszła paczka. Adresat musi sam pójść na pocztę i dowiedzieć się czy nie czeka na niego przesyłka.

Przesyłka po doręczeniu oczekuje na wskazanej poczcie przez 14 dni (bezpłatnie). Możesz ją odebrać w godzinach pracy danego Urzędu Pocztowego, legitymując się dokumentem tożsamości ze zdjęciem (przesyłka musi zostać odebrana przez osobę wskazaną w adresie jako odbiorca).

Na POSTE RESTANTE mogą być doręczane również przesyłki „za pobraniem”. W takim wypadku regulujesz należność w okienku pocztowym przy odbiorze przesyłki.

Aby zrealizować taką wysyłkę musimy znać dokładny adres wraz z numerem urzędu pocztowego.

Przed złożeniem zamówienia wybierz Urząd Pocztowy korzystając z bazy danych on-line Poczty Polskiej (kliknij poniższy baner):

 
UWAGA: PRZESYŁKI POSTE RESTANTE MOGĄ BYĆ DORĘCZANE DO URZĘDÓW POCZTOWYCH (SYMBOL UP) LUB FILII URZĘDÓW POCZTOWYCH (SYMBOL FUP). NIESTETY NIE MOŻESZ WSKAZAĆ ADRESU AGENCJI POCZTOWEJ (SYMBOL AP), GDYŻ AGENCJE NIE ŚWIADCZĄ TEJ USŁUGI! NIE DOTYCZY PRZESYŁEK KURIERSKICH ŚWIADCZONYCH PRZEZ INNĄ FIRMĘ.
 
Podczas składania zamówienia podaj w polu DANE PŁATNIKA adres doręczenia POSTE RESTANTE – jak w poniższym przykładzie:

WZÓR ADRESOWANIA:

Imię i nazwisko: POSTE RESTANTE Jan Kowalski (Poprzedź Imię i Nazwisko słowami POSTE RESTANTE)
Adres wybranej placówki pocztowej: Urząd Pocztowy Łódź 1, ul. Tuwima 38 (Podaj dane adresowe wybranej przez siebie Placówki Pocztowej)
 Miasto: Łódź
 Kod pocztowy: 90-001


POWRÓT