Wkładka obustronna ABLOY PROTEC CY322N rozmiary

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: CY322N
  • Producent: ABLOY
  • Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny. Prosimy o wysłanie zapytania dotyczące czasu realizacji. Produkt chwilowo niedostępny. Prosimy o wysłanie zapytania dotyczące czasu realizacji.
  • szt.
  • Cena netto: 639,10 zł 786,09 zł
  • Niedostępny

Wkładka dwustronna w wybranym rozmiarze A/B, 3 klucze w komplecie. Prosimy wybrać rozmiar wkładki.

ABLOY® PROTEC

jest kulminacją ponad 100-u letniego doświadczenia fińskiej firmy ABLOY OY w rozwoju i produkcji cylindrów dyskowych. Unikalny, opatentowany system dysków obrotowych zastosowany w cylindrach ABLOY® PROTEC sprawia, iż praktycznie są one nie do otworzenia bez oryginalnego klucza. Klucze i dyski współpracują według nowej zasady, gdzie nacięcia są wykonane w dwóch różnych płaszczyznach promieni (2RTM). Dodatkowym zabezpieczeniem jest zwrotna blokada dysków w pozycji 900 (DBSTM), uniemożliwiająca manipulac jeśli nacięcia na kluczu i cylindrze nie są identyczne.

 

 
Cyfrowe kombinacje wkładek opracowywane są w Finlandii, korzystając z centralnej bazy, co gwarantuje unikalny schemat kodowania, uniemożliwiający jego powtarzanie się. W tym przypadku mają Państwo gwarancję, że Państwa klucze i system jest jedyny w swoim rodzaju w skali świata. Cylinder ABLOY® PROTEC nie tylko spełnia ale także przewyższa międzynarodowe wymagania w zakresie najwyższego poziomu bezpieczeństwa włącznie z normą UL437 i EN 1303. Dwa miliardy różnych kombinacji klucza umożliwia tworzenie najbardziej skomplikowanych systemów MASTER-KEY wymagających niezwykle precyzyjnych specyfikacji. Również trzpień wkładki łączący część zewnętrzną i wewnętrzną wykonany jest ze stali wzmacnianej , co w dużym stopniu wyklucza możliwość mechanicznego wyłamania wkładki. Ponadto produkty ABLOY OY są wyjątkowo niekłopotliwe przy wymiarowaniu wkładek w systemie Master Key . Dzięki budowie modułowej wkładek ABLOY® PROTEC w łatwy sposób można dostosować rozmiar wkładki do wymiarów drzwi w budynku.
W systemie klucza Master-Key mogą występować wkładki do zamków, cylindry do zamków nawierzchniowych, kłódki, zamki do szafek jak i zamki okienne. Ponadto stosując system ABLOY OY dajmy Państwu gwarancję, iż nie ma żadnych ograniczeń przy rozszerzeniach i modyfikacjach systemu, które mogłyby okazać się konieczne w chwili rozbudowy obiektu.
 

Wszystkie dostarczone wkładki systemowe objęte są 36-miesięcznym bezpłatnym serwisem gwarancyjnym. Obejmuje ona wszystkie usterki wynikłe z wad produkcyjnych i materiałowych, błędów konstrukcyjnych, technologicznych oraz niewłaściwego transportu. Każdy zainstalowany przez nas system objęty jest również serwisem pogwarancyjnym którego czas reakcji wynosi 24h od momentu zgłoszenia .

Po otrzymaniu niezbędnej dokumentacji przygotowujemy projekt systemu w ciągu 2-7 dni. Uwzględniając fakt, że produkcja odbywa się w Polsce, stwarza to możliwość natychmiastowego reagowania na wszelkie sprawy związane z systemami (rozbudowa systemu, wymiana wkładek, rozbudowa istniejących kluczy - do 72 godzin od momentu zgłoszenia łącznie z ich wysyłką pod wskazany adres).

Prowadzimy również archiwizację wszystkich systemów i wkładek indywidualnych, zapewniając każdemu Klientowi pełne rozeznanie w jego systemie, tj.: ilości posiadanych kluczy, wkładek, oraz jakichkolwiek zmian dokonywanych w danym systemie.
Poziom kontroli klucza zastrzeżony na poziomie klienta W szczególnych przypadkach możliwe jest zastrzeżenie wyłącznego profilu klucza dla danego klienta. Wykonywanie duplikatów takich kluczy może być kontrolowane zarówno przez fabrykę ABLOY® jak i przekazane na zasadzie wyłączności klientowi tak aby proces ten odbywał się całkowicie na zasadzie wewnętrznych procedur ustalonych autonomicznie przez niego.
Poziom kontroli klucza zastrzeżony na poziomie fabryki Dostawy kluczy w takim przypadku kontrolowane są wyłącznie przez fabrykę lub autoryzowane przez nią biuro handlowe przy zachowaniu odpowiednich procedur bezpieczeństwa. Przedstawiciel klienta, w celu otrzymania duplikatu klucza, przedstawić musi odpowiednie upoważnienie.
Poziom kontroli klucza zastrzeżony dla Autoryzowanego Dystrybutora ABLOY® OY Klucze są dostarczane i rozprowadzane za pośrednictwem Autoryzowanego Dystrybutora ABLOY® działającego na podstawie ważnej umowy autoryzacyjnej. Dzięki temu systemowi, poszczególni Autoryzowani Dystrybutorzy ABLOY® lepiej integrują się z regionalnym rynkiem klientów oferując przy tym szybki serwis i wsparcie techniczne dla stałych klientów.
 

LISTA REFERENCYJNA WYBRANYCH OBIEKTÓW ZABEZPIECZONYCH AAPL1.      POLSKA WYTWÓRNIA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH

2.      DRUKARNIA SKARBOWA

3.      BANKI ORAZ SYSTEMY BANKOMATÓW:

4.      PBK, PKO BP, PeKaO SA, BRE Services, Citibank, Creditanstalt, Bank Śląski, BGŻ, BOŚ, Bank Handlowy

5.      OBIEKTY WOJSKOWE

6.      MINISTERSTWO FINANSÓW

7.      MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SOCJALNEJ

8.      MUZEUM NARODOWE

9.      BIBLIOTEKA NARODOWA

10.  BIBLIOTEKA UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO

11.  Nowy budynek SĄDU NAJWYŻSZEGO

12.  AMBASADY: Szwecji, Francji, USA, Węgierska, Chile

13.  POLSKIE RADIO

14.  UNIWERSYTET WARSZAWSKI

15.  REFORM PLAZA, GLOBE TRADE CENTRE

16.  ELEKTROCIEPŁOWNIA w Gdańsku

17.  PAŁAC KULTURY i NAUKI w Warszawie

18.  ATRIUM BUSINESS CENTRE (Atrium, Tower, Plaza)

19.  Commercial Union, Zurich Handlowy, Hestia, Polisa

20.  INTRACO I w Warszawie - biurowiec

21.  INTRACO II w Warszawie - biurowiec22.  Hotele: VICTORIA, FORUM, SOLEC, MRONGOVIA, WESTIN

23.  INSTYTUT MASZYN MATEMATYCZNYCH w Warszawie

24.  ORIFLAME PRODUCTS POLAND,PROCTER & GAMBLE

25.  VOLVO (Truck i Bus), POLFA

26.  STALEXPORT w Katowicach, ZAMECH w Elblągu ABB

27.  Paliwa: SHELL, STATOIL, CPN, NESTE

28.  Sieci handlowe: IKEA, NETTO, E.LECRERC,AUCHAN,

29.  LEROY MARLIN, EURO MALL, REMA 1000,

30.  STEEN & STROM, REDUTA, CENTRUM TARGÓWEK ,NESTLE, 

31.  GALERIA MOKOTÓW

32.  PROMENADA

33.  ARTHUR ANDERSEN

34.  WARSZAWSKIE CENTRUM FINANSOWE

35.  CENTRUM MILENIUM w Warszawie

36.  KASKADA

37.  McDONALD’S, PIZZA HUT, COCA-COLA, E.WEDEL

38.  ERICSSON, 3M

39.  ELEKTRIM, LINDE GAZ40.  PHILIPS,IBM

41.  GIEŁDA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH42.  BRAMA ZACHODNIA

43.  SIEDZIBA PRYMASA POLSKI

44.  KOŚCIÓŁ AKADEMICKI

45.  METROPOLITAN

46.  Budynek POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ C-15

47.  TITO VESTA - Holandia

48.  Bogudzki HOLTEL - Austria

49.  DECATHLON – Węgry

50.  CEM Matki Polki – Łódź