Cylinder fiński ABLOY Protec chrom

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: CY028 CR
 • Producent: ABLOY
 • Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny. Prosimy o wysłanie zapytania dotyczące czasu realizacji. Produkt chwilowo niedostępny. Prosimy o wysłanie zapytania dotyczące czasu realizacji.
 • szt.
 • Cena netto: 628,44 zł 772,98 zł
 • Niedostępny
W komplecie z cylindrem znajdują się standardowo 3 klucze.

ABLOY® PROTEC
jest kulminacją ponad 100-u letniego doświadczenia fińskiej firmy ABLOY OY w rozwoju i produkcji cylindrów dyskowych. Unikalny, opatentowany system dysków obrotowych zastosowany w cylindrach ABLOY® PROTEC sprawia, iż praktycznie są one nie do otworzenia bez oryginalnego klucza. Klucze i dyski współpracują według nowej zasady, gdzie nacięcia są wykonane w dwóch różnych płaszczyznach promieni(2RTM). Dodatkowym zabezpieczeniem jest zwrotna blokada dysków w pozycji 900 (DBSTM), uniemożliwiająca manipulację jeśli nacięcia na kluczu i cylindrze nie są identyczne.


Cyfrowe kombinacje wkładek opracowywane są w Finlandii, korzystając z centralnej bazy, co gwarantuje unikalny schemat kodowania, uniemożliwiający jego powtarzanie się. W tym przypadku mają Państwo gwarancję, że Państwa klucze i system jest jedyny w swoim rodzaju w skali świata. Cylinder ABLOY® PROTEC nie tylko spełnia ale także przewyższa międzynarodowe wymagania w zakresie najwyższego poziomu bezpieczeństwa włącznie z normą UL437 i EN 1303. Dwa miliardy różnych kombinacji klucza umożliwia tworzenie najbardziej skomplikowanych systemów MASTER-KEY wymagających niezwykle precyzyjnych specyfikacji. Również trzpień wkładki łączący część zewnętrzną i wewnętrzną wykonany jest ze stali wzmacnianej , co w dużym stopniu wyklucza możliwość mechanicznego wyłamania wkładki. Ponadto produkty ABLOY OY są wyjątkowo niekłopotliwe przy wymiarowaniu wkładek w systemie Master Key . Dzięki budowie modułowej wkładek ABLOY® PROTEC w łatwy sposób można dostosować rozmiar wkładki do wymiarów drzwi w budynku.

W systemie klucza Master-Key mogą występować wkładki do zamków, cylindry do zamków nawierzchniowych, kłódki, zamki do szafek jak i zamki okienne. Ponadto stosując system ABLOY OY dajmy Państwu gwarancję, iż nie ma żadnych ograniczeń przy rozszerzeniach i modyfikacjach systemu, które mogłyby okazać się konieczne w chwili rozbudowy obiektu.

Wszystkie dostarczone wkładki systemowe objęte są 24-miesięcznym bezpłatnym serwisem gwarancyjnym. Obejmuje ona wszystkie usterki wynikłe z wad produkcyjnych i materiałowych, błędów konstrukcyjnych, technologicznych oraz niewłaściwego transportu. Każdy zainstalowany przez nas system objęty jest również serwisem pogwarancyjnym którego czas reakcji wynosi 24h od momentu zgłoszenia .

Po otrzymaniu niezbędnej dokumentacji przygotowujemy projekt systemu w ciągu 2-7 dni. Uwzględniając fakt, że produkcja odbywa się w Polsce, stwarza to możliwość natychmiastowego reagowania na wszelkie sprawy związane z systemami (rozbudowa systemu, wymiana wkładek, rozbudowa istniejących kluczy - do 72 godzin od momentu zgłoszenia łącznie z ich wysyłką pod wskazany adres).


Prowadzimy również archiwizację wszystkich systemów i wkładek indywidualnych, zapewniając każdemu Klientowi pełne rozeznanie w jego systemie, tj.: ilości posiadanych kluczy, wkładek, oraz jakichkolwiek zmian dokonywanych w danym systemie.

Poziom kontroli klucza zastrzeżony na poziomie klienta W szczególnych przypadkach możliwe jest zastrzeżenie wyłącznego profilu klucza dla danego klienta. Wykonywanie duplikatów takich kluczy może być kontrolowane zarówno przez fabrykę ABLOY® jak i przekazane na zasadzie wyłączności klientowi tak aby proces ten odbywał się całkowicie na zasadzie wewnętrznych procedur ustalonych autonomicznie przez niego.

Poziom kontroli klucza zastrzeżony na poziomie fabryki Dostawy kluczy w takim przypadku kontrolowane są wyłącznie przez fabrykę lub autoryzowane przez nią biuro handlowe przy zachowaniu odpowiednich procedur bezpieczeństwa. Przedstawiciel klienta ,  w celu otrzymania duplikatu klucza, przedstawić musi odpowiednie upoważnienie.

Poziom kontroli klucza zastrzeżony dla Autoryzowanego Dystrybutora ABLOY® OY Klucze są dostarczane i rozprowadzane za pośrednictwem Autoryzowanego Dystrybutora ABLOY® działającego na podstawie ważnej umowy autoryzacyjnej. Dzięki temu systemowi, poszczególni Autoryzowani Dystrybutorzy ABLOY® lepiej integrują się z regionalnym rynkiem klientów oferując przy tym szybki serwis i wsparcie techniczne dla stałych klientów.

LISTA REFERENCYJNA WYBRANYCH OBIEKTÓW ZABEZPIECZONYCH AAPL:
 1. Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych
 2. Drukarnia Skarbowa
 3. Banki oraz Systemy Bankomatów:
  PBK, PKO BP, PeKaO SA, BRE Services, Citibank, Creditanstalt, Bank Śląski, BGŻ, BOŚ, Bank Handlowy
 4. Obiekty Wojskowe
 5. Ministerstwo Finansów
 6. Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej
 7. Muzeum Narodowe
 8. Biblioteka Narodowa
 9. Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego
 10. Nowy budynek Sądu Najwyższego
 11. Ambasady: Szwecji, Francji, USA, Węgierska, Chile
 12. Polskie Radio
 13. Uniwersytet Warszawski
 14. REFORM PLAZA, GLOBE TRADE CENTRE
 15. Elektrociepłownia w Gdańsku
 16. Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
 17. ATRIUM BUSINESS CENTRE (Atrium, Tower, Plaza)
 18. Commercial Union, Zurich Handlowy, Hestia, Polisa
 19. INTRACO I w Warszawie - biurowiec
 20. INTRACO II w Warszawie - biurowiec22.  Hotele: VICTORIA, FORUM, SOLEC, MRONGOVIA, WESTIN
 21. Instytut Maszyn Matematycznych w Warszawie
 22. ORIFLAME PRODUCTS POLAND, PROCTER & GAMBLE
 23. VOLVO (Truck i Bus), POLFA
 24. STALEXPORT w Katowicach, ZAMECH w Elblągu ABB
 25. Stacje paliw: SHELL, STATOIL, CPN, NESTE
 26. Sieci handlowe: IKEA, NETTO, E.LECRERC, AUCHAN
 27. Leroy Merlin, EURO MALL, REMA 1000
 28. STEEN & STROM, REDUTA, CENTRUM TARGÓWEK, NESTLE
 29. Galeria Mokotów
 30.  Promenada
 31. ARTHUR ANDERSEN
 32. Warszawskie Centrum Finansowe
 33. Centrum Milenium w Warszawie
 34.  KASKADA
 35. McDONALD’S, PIZZA HUT, COCA-COLA, E.WEDEL
 36. ERICSSON, 3M
 37. ELEKTRIM, LINDE GAZ40. PHILIPS, IBM
 38. Giełda Papierów Wartościowych 42. Brama Zachodnia
 39. Siedziba Prymasa Polski
 40. Kościół Akademicki
 41.  Metropolitan
 42. Budynek Politechniki Łódzkiej C-15
 43. TITO VESTA - Holandia
 44. Bogudzki HOTEL - Austria
 45. DECATHLON – Węgry
 46. CZ Matki Polki – Łódź