Wkładki na 1 wzór klucza - czy warto?

Zalety takich wkładek

  • Mniejsza ilość kluczy:

To, że mamy jeden klucz wpływa znacząco na nasze bezpieczeństwo. Przede wszystkim nie rzucamy się w oczy. Osoba z dużą ilością kluczy jest postrzegana jako osoba zamożna i jest obiektem zainteresowań złodziei. Mógłby ktoś powiedzieć, że: Jak mam jeden klucz i go zgubię, to złodziej do mnie wejdzie. Ale proszę sobie odpowiedzieć na 1 ważne pytanie: Czy kiedykolwiek udało Ci się zgubić klucz z kółka? Jest to fizycznie niemożliwe.

Zawsze możesz dokodować kolejne wkładki do istniejącego wzoru klucza.

W momencie gdy bardzo spieszy Ci się do domu, nie musisz nerwowo wybierać kluczy. Masz JEDEN KLUCZ i w każdej alarmowej sytuacji możesz szybko zareagować.

  • Aspekty finansowe:

Masz już 2 zamki w drzwiach, średnio klucz atestowany kosztuje ok 40 zł. Teraz musisz wykonać kopię dla kogoś z rodziny. Po co robić kopię 2 kluczy? Robisz tylko jednego i już płacisz połowę kwoty. A wyobraź sobie jak masz więcej zamków. 1 klucz zajmuje na tyle mało miejsca że możesz go nosić wraz z kluczem do samochodu.

Każdy poważniejszy obiekt ma możliwość otwierania wszystkiego jednym kluczem. Bo życie należy sobie ułatwiać a nie utrudniać :)


POWRÓT