Czas dostawy

DOWIEDZ SIĘ JAK SPRAWDZIĆ STATUS SWOJEGO ZAMÓWIENIA INTERNETOWEGO

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Drodzy Klienci, bardzo byśmy chcieli, aby składając zamówienie, produkty mieli Państwo u siebie jeszcze tego samego dnia. Jednak nie jest to fizycznie możliwe (chyba, że zrobią Państwo zakupy bezpośrednio u nas w firmie w Łodzi). Tak samo nie jest fizycznie możliwe, wysłać Państwu zamówienia jeszcze tego samego dnia, gdy robią Państwo zakupy po godzinie 14-stej, gdy kurier już odebrał od nas przesyłki, a tym bardziej po godzinie 17-stej. W takim przypadku zamówienie zostanie przyjęte na drugi dzień roboczy. Prosimy pamiętać także, że w weekendy i dni ustawowo wolne od pracy nie robimy wysyłek.

Czas otrzymania przesyłki = dostępność + czas przygotowania przesyłki + czas dostawy deklarowany przez Pocztę lub Kuriera

CZAS PRZYGOTOWANIA PACZKI

Wszystkie zamówienia pobraniowe złożone do godziny 12 oraz zamówienia z przedpłatą na konto opłacone do godziny 12 w każdy dzień roboczy, na produkty dostępne od ręki, staramy się wysyłać tego samego dnia.

DOSTĘPNOŚĆ

 - już teraz możesz zobaczyć produkty, które pojawią się wkrótce w naszej ofercie - TEGO PRODUKTU JESZCZE NIE MOŻESZ KUPIĆ.

Produkt dostępny na magazynie. CZAS DOSTAWY można sprawdzić  w zakładce na górze. - produkty dostępne od ręki, wysyłka tego samego dnia roboczego na zamówienia złożone do godziny 12 i dokonano wszelkich formalności, pozwalających nam zrealizować dane zamówienie.

Produkt nie jest dostępny na naszym magazynie. Zamawiamy go po złożeniu przez Państwa zamówienia i oczekujemy do 3 dni roboczych. CZAS DOSTAWY można sprawdzić w zakładce na górze. - produkty zamawiamy i mamy je u siebie na magazynie w przeciągu 3 dni roboczych + czas dostawy na zamówienia złożone do godziny 12 i dokonano wszelkich formalności, pozwalających nam zrealizować dane zamówienie.

Produkt nie jest dostępny na naszym magazynie. Zamawiamy go po złożeniu przez Państwa zamówienia i oczekujemy do 4 dni roboczych. CZAS DOSTAWY można sprawdzić w zakładce na górze. - produkty zamawiamy i mamy je u siebie na magazynie w przeciągu 5 dni roboczych + czas dostawy na zamówienia złożone do godziny 12 i dokonano wszelkich formalności, pozwalających nam zrealizować dane zamówienie.

Produkt nie jest dostępny na naszym magazynie. Zamawiamy go po złożeniu przez Państwa zamówienia i oczekujemy do 7 dni roboczych(ponad tydzień). CZAS DOSTAWY można sprawdzić w zakładce na górze. - produkty zamawiamy i mamy je u siebie na magazynie w przeciągu 7 dni roboczych + czas dostawy na zamówienia złożone do godziny 12 i dokonano wszelkich formalności, pozwalających nam zrealizować dane zamówienie.

 - produkty zamawiamy i mamy je u siebie na magazynie w przeciągu 2 tygodni + czas dostawy na zamówienia złożone do godziny 12 i dokonano wszelkich formalności, pozwalających nam zrealizować dane zamówienie.

Produkt nie jest dostępny na naszym magazynie. Zamawiamy go po złożeniu przez Państwa zamówienia i oczekujemy do 14 dni roboczych(3 TYGODNIE). CZAS DOSTAWY można sprawdzić w zakładce na górze. - produkty zamawiamy i mamy je u siebie na magazynie w przeciągu 3 tygodni + czas dostawy na zamówienia złożone do godziny 12 i dokonano wszelkich formalności, pozwalających nam zrealizować dane zamówienie.

Produkt nie jest dostępny na naszym magazynie. Zamawiamy go po złożeniu przez Państwa zamówienia i oczekujemy 6 TYGODNI. CZAS DOSTAWY można sprawdzić w zakładce na górze. - produkty zamawiamy i mamy je u siebie u siebie na magazynie w przeciągu 6 tygodni + czas dostawy na zamówienia złożone do godziny 12 i dokonano wszelkich formalności, pozwalających nam zrealizować dane zamówienie.

Towar został zamówiony, nie jest w tej chwili dostępny, czekamy na dostawę. Po otrzymaniu dostawy, zmienimy status produktu.  - towar został zamówiony, nie jest w tej chwili dostępny, czekamy na dostawę. Po otrzymaniu dostawy, zmienimy status produktu.  

Produkt chwilowo niedostępny. W tej chwili nie mamy możliwości go zamówić. - produktu w tej chwili nie posiadamy na magazynie i nie mamy możliwości jego zamówienia.

Towar dostępy w ograniczonej ilości. W przedsprzedaży możesz zmówić towar taniej, niż po cenie katalogowej. - towar dostępy w ograniczonej ilości. W przedsprzedaży możesz zamówić towar taniej, niż po cenie katalogowej.

Produkt w bardzo ograniczonej ilości lub został wykupiony i brak go na magazynie. - produkt dostępny na magazynie w ograniczonej ilości. Realizacja 1 dzień roboczy + czas dostawy.

Na te produkty zostanie zrobiona Państwu indywidualna wycena, w zależności od zapotrzebowania. Prosimy pamiętać, aby przy wysyłaniu zapytania ofertowego podali Państwo telefon kontaktowy. - na te produkty zostanie zrobiona Państwu indywidualna wycena, w zależności od zapotrzebowania. Prosimy pamiętać, aby przy wysyłaniu zapytania ofertowego podali Państwo telefon kontaktowy.

CZAS DOSTAWY

Uzależniony jest od tego, jakiego przewoźnika wybierzesz i czy jest to na terenie Polski.

Dostawa Kurierem DPD -
realizacja 1-2 dni robocze od daty nadania.


Dostawa Pocztą Polską - Paczka 48 - realizacja zwykle od 1 do 2 dni roboczych od daty nadania.

Dostawa Pocztą Polską - List polecony priorytetowy - realizacja zwykle od 1 do 3 dni roboczych od daty nadania.

Odbiór osobisty - po skompletowaniu zamówienia, otrzymają Państwo informacje, że produkty są gotowe do odbioru oraz kiedy można je odebrać.